Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Specjalista ds. sprzedaży

November 23, 2018 09:49 - Dam pracę - Jasło
5000.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Opis stanowiska:
• przygotowanie ofert handlowych,
• negocjacje warunków współpracy.
Wymagania:
• doświadczenia na samodzielnym stanowisku w sprzedaży produktów i/lub usług min. 2 lata, - mile widziane,
• komunikatywność, odpowiedzialność, etyka oraz wysoka kultura biznesowa,
• znajomość technik negocjacji,
• czynne prawo jazdy kat. B,
• dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
Oferujemy:
• atrakcyjne stałe wynagrodzenie z jasnym systemem premiowym,
• ciekawą pracę w zgranym, doświadczonym zespole,
• mocne wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do pracy.

Kontakt: ofertypracy2018@wp.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu