Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Agent Ubezpieczeniowy

May 17, 2021 17:25 - Dam pracę - Jasło
8000.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Opis stanowiska:
 telefoniczny i bezpośredni kontakt z klientem
 sprzedaż produktów ubezpieczeniowych klientom naszej Firmy
 aktywne pozyskiwanie klienta poprzez ofertowanie i doradzanie najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań
 ofertowanie klientów poprzez email i telefon
Wymagania:
 doświadczenie w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych
 znajomości rynku ubezpieczeń
 doświadczenie w zakresie obsługi klienta
 wysoka kultura osobista
 doskonałe umiejętności nawiązywania kontaktów
 doskonałe umiejętności prowadzenia rozmów telefonicznych i technik sprzedaży
 doskonała organizacja stanowiska pracy
 umiejętności pracy w zespole
 znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym
 doświadczenie we współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi
Oferujemy:
 zatrudnienie w stabilnej nastawionej na rozwój firmie
 wynagrodzenie zasadnicze oraz premię uzależnioną od sprzedaży

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: marzec.2020@wp.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu