Zatrudnię Spawacza (Spawanie metodą TIG/MAG)

November 11, 2019 11:16 - Dam pracę - Jasło
Szczegóły ogłoszenia
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Spawacz
Miejsce pracy: Krosno
Opis stanowiska:
• Spawanie konstrukcji stalowych metodą TIG lub MAG

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:
• Doświadczenie zawodowe w pracy spawacza
• Uprawnienia spawalnicze: TIG lub MAG
• Znajomość rysunku technicznego

W zamian otrzymasz:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie podstawowe w przedziale 2000 - 3000 zł na rękę + premie za frekwencję i jakość
• Pracę od poniedziałku do piątku: 6:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00
• Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym (praca wewnątrz)
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w swojej branży

Prosimy o przesłanie swojego CV na adres: spawacz-tig-mag.fdua.qiya@tbapply.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu