Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Menedżer Zespołu Sprzedażowego

May 8, 2019 17:37 - Dam pracę - Jasło
8000.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Opis stanowiska
Jakie będą Twoje zadania:
• rekrutacja, szkolenie i wdrożenie kandydatów;
• motywacja i praca z podległym zespołem;
• aktywne pozyskiwanie klientów i profesjonalne doradztwo;
• opieka nad portfelem klientów;
• doskonalenie wiedzy produktowej, szkoleniowej i sprzedażowej.
Wymagania
• Posiadasz wykształcenie minimum średnie?
• Posiadasz doświadczenie w sprzedaży?
• Skutecznie budujesz relacje z podległymi pracownikami?
• Dobrze panujesz czas pracy i efektywnie go wykorzystujesz?
• Jeśli odpowiedziałeś pozytywnie na te pytania to znaczy, że jesteś osobą której szukamy.
Oferujemy
• atrakcyjny system wynagrodzenia + premie kwartalne;
• liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami;
• profesjonalne szkolenia;
• możliwość rozwoju kariery zawodowej.
Wynagrodzenie
Od 5000 do 8000PLN
Kontakt

anna9012000@wp.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu