CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Murarz BELGIA OGŁOSZENIE FIRMOWE

July 10, 2018 09:49 - Dam pracę - Rzeszów

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
GRUPA AKCJA JOB
LIBRA EUROPE - Agencja pracy tymczasowej - NR CERTYFIKATU 9778
dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:
MURARZ

Miejsce pracy: Belgia

Zadania:
Murowanie budynków (fasady, ściany zewnętrzne, działowe itp.)
Uzupełnianie ubytków
Pozostałe czynności budowlane
Kooperacja z pozostałymi członkami ekipy

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane:
Znajomość języków obcych
Prawo jazdy

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o Umowę zlecenie ( delegacja do belgii )
Zlecenia wykonywane w trybie: 4 tygodnie zlecenia na 1 tydzień wolnego
Wynagrodzenie około 2000 euro netto
Zorganizowanie zakwaterowania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny.

519 332 938

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest LIBRA EUROPE z siedzibą w Warszawa 00-515, Żurawia 22 214. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
1075
Ogłoszeń
111
Kategorii
103
Miast
29
Użytkowników